KDO JSME

Od roku 1990 se věnujeme výrobě nábytku, v roce 1999 jsme se začali pohybovat i v oblasti návrhů interiérů a jsme tak po řadu let spolehlivým partnerem v oblasti jejich komplexní tvorby. Jelikož se naše nabídka služeb, od původní výroby nábytku a tvorby návrhů pro naši potřebu, rozrostla o další možnosti v rámci kompletních realizací interiérů, rozhodli jsme se jednotlivé služby oddělit a v jednotlivých sekcích se tak profesionálně věnovat dané problematice.

Vznikl projekt VISUAL SPACE

Počítačová vizualizace je již zcela běžný nástroj pro prezentaci a nabízí Vám široké možnosti zobrazení Vaší činnosti, produktů, návrhů či vizí. Naším cílem je vaše úspěšná prezentace pomocí kvalitních a plně profesionálních vizualizací. Základem naší práce je zkušený a spolehlivý tým lidí, kteří jsou schopni poskytnout řešení jednotlivých individuálních potřeb klienta. Většina našich zákazníků přichází na základě doporučení a proto si ceníme dobrého jména a vážíme si jak jednorázových zakázek, tak dlouhodobých klientů.

PŘÍSTUP

Ke každému zákazníkovi uplatňujeme individuální přístup. Při tvorbě návrhu respektujeme všechny jeho požadavky a přání. Vytvoříme pro Vás inspirativní bydlení, ve kterém se budete cítit příjemně. Klademe důraz na funkčnost, kvalitu, pohodlí, design a to vše s ohledem na Vaše finanční možnosti. Domov je především Vaše království, kde se máte cítit dobře a bezpečně. My Vám pomůžeme tuto vizi zhmotnit do reality.

CENA

Výsledná cena je určována rozsahem zakázky a mírou detailu. Je také závislá na požadavcích klienta a na následném způsobu využití grafického výstupu konkrétní 3D vizualizace (např. velkoformátový tisk, použití na webu, v tiskovinách atd.). Vizualizace může být zpracována od jednodušších forem po fotorealistické zobrazení v nejvyšší kvalitě. Proto je těžké cenu obecně určit. Rádi vám zdarma vytvoříme cenovou nabídku na váš konkrétní projekt.

01-Scene 7 (1)

PODKLADY

jako podklad k vytvoření 3D návrhu nám postačí výkresová dokumentace nebo fotografie, nebo i pouhý půdorysný náčrt místnosti či kusu nábytku, kterého by se měla vizualizace týkat. Dále musíme znát vaši představu o materiálech a barevném řešení..